----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lyže, vysavač, žehlící prkno, úklidové prostředky - známe to všichni - každý dům se dříve či později naplní vším možným a někam se prostě ty věci uložit musí. Na skříních z naší fotogalerie semůžete přesvědčit, že skříň nemusí být pouhým kusem nábytku. Pokud budou dveře skříně sloužit současně jako zrcadlo, váš byt taková skříň nejen prosvětlí a opticky zvětší. Taková skříň do bytu i vhodně zapadne a stane se jeho ozdobou.

V každém bytě se najde nějaký ten nevyužitý kout. Výhodou vestavěných skříní je, že nemusíte příliš hledět na rozměrová omezení a překážky, které vám v bytě udělal stavitel. Vestavěnou skříní lze vyplnit prakticky jakýkoliv prostor, pokud má alespoň minimální smysluplnou hloubku cca 40 cm. Vestavěné skříně patří hned po kuchyních mezi nejžádanější nábytek na míru, který vyrábíme. Skříně vyrábíme vždy individuálně podle konkrétních potřeb majitele a dispozic prostoru. U vestavěných skříní  si zvolíte délku, hloubku i výšku ale i takové detaily jako je  způsob otevírání dveří jejich vnější vzhled.

Klasickým materiálem pro výrobu dveřních výplní vestavěné skříně jsou dýhované desky a lamino desky. častým požadavkem je realizace posuvných dveří veštavěné skříně zrcadlem, které je po celé ploše ke dveřím přilepeno. V takovém případě je třeba klást důraz i na uchycení dveří a použití spediálních kolejnic z důvodu větší váhy dveří.

Vnější vzhled Vaší vestavěné skříně můžete ovlivnit výběrem rámu dveří a dveřní výplně, vzorníky materiálů si můžete prohlédnout nejen na našich internetových stránkách ale rádi vám je představíme během konzultace a měření budoucí vestavěné skříně.

Pokud o vestavěné skříni uvažujete, budeme rádi když nám zde zanecháte kontakt na vás a vyplníte nezávaznou poptávku na kterou vám vyhotovíme cenovou nabídku.

 
V případě potřeby uložit rozměrnější věci je dobré mít představu již při návrhu skříně = rozměry skříně dokážeme přizpůsobit uloženým věcem. Respektujeme i stavební omezení, není problém vyrobit skříň která bude pasovat i do podkrovního bytu.