----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Každá hospodyňka si přeje mít kuchyň pěkně a účelně zařízenou, často je ale potřeba najít kompromis se stávajícícmi stavebními dispozicemi. S realizací kuchyní máme řadu dlouholetých zkušností, při návrhu a výrobě myslíme i na ty nejmenší detaily jakými jsou výplně pro rohové kuchyně tak aby se dvířka zbytečně nepotkávaly a mnoho dalšího.

 

Při výrobě kuchyně pracujeme s moderními materiály vyráběnými v široké škále odstínů, barev a vzorů. Vzorníky si můžete prohlédnout nejejn na našich internetových stránkách ale rádi vám je představíme během konzultace o vzhledu nové kuchyně. Nabízíme širokou škálu barevných a materiálových provedení kuchyňské linky, pracovní desky a vybavení.

 

Kuchyň - to nejsou jen skříňky a police. Kuchyň dělají kuchyní až spotřebiče, které v ní jsou. Objednáním kuchyně od nás získáváte jistotu, že do ni budou spotřebiče pasovat. Kuchyň dodáváme jako celek včetně napasování spotřebičů, ať již vámi dodaných nebo zakoupených jinde. Při zakoupení spotřebičů od nás společně s kuchyní navíc dostanene 10%  slevu na vestavěné spotřebiče.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------