Vyrábíme a montujeme nábytek po celé České republice !!!


Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku jako jsou kuchyně, ložnice, vestavné skříně, dětské pokoje, kancelářský nábytek, koupelny atd. z osvědčených značkových materiálů. V dnešní době spousta firem vyrábí z méně kvalitních materiálů jako dovoz z Polska, kde celý nábytek je vyroben ze slabšího lamina tak, aby se stlačila cena co nejníž , olepeno obyčejnou hranou a koncový zákazník je pak překvapen, co to koupil za hrachovinu. To nemluvíme o úchytkách z plastu a závěsů, ve kterých je hrk jak při otevření, tak i dovření. Také se sem dováží nábytek z Číny, který je na tom úplně stejně. Není problém vyrobit levný nábytek, ale za jakou cenu a hlavně v jaké kvalitě.

Spolupráce architekt, stavební inženýr Ing. arch et Ing. Kateřina Štréblová Hronovská Ph.D. www.ksh-architekt.cz

Proto naše firma se zaměřila především na kvalitu a vyrábíme standartně ze značkových materiálů jako je lamino EGGER, KRONO ...,  kování je výhradně použito od firmy BLUM, HETTICH, WIRELI ..., spotřebiče dle přání zákazníka např. BOSCH, SIEMENS, FAGOR, CONCEPT ...

Dále zajišťujeme grafický návrh kuchyní s možností detailního rozkreslení skříněk a kompletní návrh vašeho budoucího nového interiéru včetně ložnic, obývacích a dětských pokojů, šaten a koupelen. Touto cestou spolupracujeme s paní Ing. arch. et Ing. Kateřinou Štréblovou Hronovskou, která je ve svém oboru špička.

Veškerý nábytek od nás je standartně olepen ABS hranou 2 mm , tím se klade na důraz menšího opotřebení. Veškerý nábytek je spojen na lamely, které jsou vyfrézovány do hran a ploch dílců a zalepeny. V těžko dostupných místech se používá buď excentr popřípadě konfirmát.

V případě zájmu našich služeb využijte výše uvedenou kontaktní adresu a my se Vám ozvem a rádi Vám pomůžeme zrealizovat Vaše sny...