--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Plánujete úplnou přestavbu dětského pokoje nebo jen drobné změny? Vyrábíme dětské pokoje na míru, dokážeme přizpůsobit vzhled pokoje vašim představám i možnostem. Dokážeme zohlednit stavební dispozice a vyrobit nábytek na míru právě pro váš dětský pokoj.

Pro děti vyrábíme:

dětské postele, postele s úložným prostorem, patrové postele, postele se schůdky, regály, skříně, psací stoly,počítačové stoly a další...

Každé dítě je jiné, proto je potřeba přizpůsobit nábytek v dětském pokoji právě pro něj. Potřeby dítěte se navíc s věkem mění, je proto dobré plánovat trochu dopředu. Dokážeme vyrobit nábytek podle vašich představ, ať už se chystáte přeměnit dětský pokoj v jednu velikou hrací plochu nebo naopak zařídit pokoj pro dospívajícího. Dětský pokoj na míru je vhodný nejen pokud vám nevyhovuje sériově vyráběný nábytek, věříme že vás dokážeme příjemně přkvapit naší konkurenceschopnou nabídkou. Vhodným materiálem pro nábytek dětského pokoje jsou laminotřískové desky. Vzorníky používaných desek naleznete buď na našich stránkách nebo vám je zajistíme při osobní ávštěvě. Laminotřískové desky jsou cenově dostupné, mají dlouhou životnost a jsou snadno omyvatelné. V případě dětského pokoje je cenová dostupnost výhodou pokud potřebujete nábytek přizpůsobovat potřebám dítěte tak jak dospívá. Dětský nábytek by měl být dostatečně pestrý ale hlavně funkční. Častým požadavkem je dostatek úložného prostoru, sami si jistě pamatujete na tna ty spousty důležitých maličkostí. Naším cílem je vyrobit pro vás nábytek kvalitní, barevně zajímavý, bezpečný a hlavně takový aby se vašemu dítěti líbil.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------